Ha nem csak én vagyok, aki 100 kilónál is nehezebb, akkor szívesen látnám a hozzászólásotokat, véleményeteket erről a diétáról. Úgy gondolom, hogy akinek sikerült magát ilyen súlyra feltornáznia, az már többször is megpróbált lefogyni, de mindig több jön vissza, ha abbahagyja az éppen aktuális diétát. Nekem már elment minden fogyókúrától, csodaszertől a kedvem, kitartásom, de most ez új erőt adott. Eddig kb.négy kilót adtam le 15 napalatt.

fórum: 

hozzászólások

Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltatok.Az az igazság, hogy teljes a káosz a fejemben, nem értem mi az az első fázis, hogy mennyit kell vagy lehet sportolni, mit reggelizzek holnap, és egyáltalán hogyan kezdjem el az egészet...ezt a honlapot is csak olvasom és olvasom, órák óta, teljesen összekavarodtak bennem az infók..:))Azt hiszem elmegyek du. megvenni a könyvet, hogy jobban átlássam...holnap már el akarom kezdeni!:))

Legfontosabb kérdésem pillanatnyilag az, hogy ihatok-e Cola lightot, kedvenc italom, napi 2 l-t iszok belőle, évek óta...erről most hirtelen leállni nagyon rossz lenne, ráadásul nem rajongok az ásványvízért..de aszpartám tartalma van, és azt olvastam az infók között, hogy az nem tesz jót. És...mit egyek holnap?:))

ha most kezded, akkor semmiképp ne igyál!!! vannak fent mintaétrendek az első szakasz leírásánál, van olyan fórum, amiben azt szoktuk leírni, ki mit eszik egy nap, innen is vehetsz ötleteket. fontos hogy betartsd, amit az első fázisban engedélyezett ételeket. Olvasd el az infókat, minden ott van jobb oldalt, amire szükséged lehet.

Köszönöm a jó tanácsot, az az igazság, hogy nem bírom ki, hogy legalább néhány korty light kólát ne igyak naponta, de próbálom leszorítani, az eddigi napi 2 literhez képest ez már eredmény...én is gondoltam rá, hogy ma du. elmegyek a TESCO-ba, vagy valami hiperbe, és végignézegetem a light szörp választékot, hátha van olyan, amelyikben nem aszpartám van, nagyon könnyítene a fogyásomon, mert nekem ez hiányzik a legjobban.

Szia, olvasgatom az Atkins könyvet és csak annyit találtam róla, hogy kerüljük ezt az édesítőt. Megoszlik a fórumosok véleménye ezzel kapcsolatban: káros, nem káros. Én úgy vagyok vele, hogy ha olyan édességet találok, amit csak emiatt nem ehetek/ihatok, akkor nem foglalkozok a tilalommal.

Azt hiszem,hogy újra búcsúzom tőletek, reggel 98 kg voltam. Nem akarom elkiabálni. Persze nincs kizárva,hogy ismét visszajövök hozzátok. Amilyen az én formám. A módszer: Megvettem szombaton egy kacsát. Vasárnap megsütöttem, hétfőn megettem a szárnyait, kedden a combjait, szerdán a csontos részeit, csütörtökön a mellét. Na, péntek reggelre lement amit visszaszedtem. Nem sok mindent ettem a kacsa mellé, az igaz. Úgyhogy senki ne adja fel, ha nekem sikerült újra leevickélnem 100 alá, akkor ez másnak is sikerül.

Nna, ma reggel kifordult a mackósajt a számból.:(( De komolyan!!Egy felet bírtam megenni, és kész! Ebédre füstlit vettem, de nem mondhatnám, h kívánom.:((
Mit egyek vacsorára???Meg úgy egyáltalán??
Nagyon undorom van most a húsoktól, 2 hete csinálom, és most nagyon étvágytalan lettem.:(

Próbáld meg a savanyúkáposztát.
Én pont így voltam, undorom volt a húsoktól. Aztán pár napra abbahagytam a diétát és feljött úgy 2kg. Úgyhogy ne hagyd abba, a savanyúkápitól hátha megjön az étvágyad. Arról nem is beszélve, hogy 0 Ch.

A kedvenc salim és garantálom, hogy remekül lehet fogyni vele..ráadásul ha délben eszem egy adagot, másnap 1o óráig nem vagyok éhes.

A paprika, kis ubi,a pari, 1 kis hagyma, rá vegeta,majonéz, fél doboz cattagee chees/ Tescobol/kettő főtt tojás kicsi olíva.
Ha még ehetnékem van ez után,eszem epret és hozzá egy adag fehérjepor.

Kérdéseim..:)
1. majonéz nem tartalmaz cukrot??Lehet enni??
Amit én néztem, abban volt, ezért hozzá se nyúltam. (mint lelkes elsőszakaszos.:))
2. vegeta, szintén cukortartalom, nem??:)
3. mi az a fehérjepor, hol lehet hozzájutni, mennyibe kerül, milyen az íze, stb..:)
Epret szerintem én még nem ehetek, pedig a fele királyságom odaadnám egy szemért..:(

Erzsi:
Én is voltam így, sőt szinte mindig vagyok. Kicsit fogyok, aztán stagnálás. Az a tapasztalatom, hogy ilyenkor változtatni kell valamin. Csinálj pár szigorúbb napot illetve mozogj mellé valamit és megindul.
Ha ehhez nincs kedved (nekem sincs mindig), akkor is megindul, de kicsit többet kell rá várni.
Néha teljesen nonszensz, hogy reggelre 1 kiló eltűnik, pedig előtte 2 hétig semmi nem csökkent.
Ja, és mérd a centimétereket is, mert a kilók nem, de a centik gyakran csökkennek olyankor is.
Kitartást kívánok szeretettel:))
Hoxa

Sziasztok!

Még új vagyok és még a diétát sem kezdtem el, hát és 100 fölött vagyok... én is (MÉG!!). Előbb beleásom magam a könyvbe, meg az itteni hozzászólásokba.

Addig is itt egy ötlet, nem tudom, hogy használható-e!

Én is Cola függőségben szenvedtem kb 2 hónappal ezelőttig, amikor is az egyik kollegám üditőivászati szokásaira lettem figyelmes. Valamiféle port kevert vízbe. Ez idágig nem is olyan fura, de érdekes módon iszonyat fini illata volt. Megtudtam mit iszik.

BOLERO italport.

Utánnaszaglásztam. Kb 20 féle ízben gyártják, 1,5 l vízhez kell hozzákeverni, és nagyon finom. Ez már tapasztalat, mert majdnem minden ízben előfordul (ok, a mango, eper, cola nagyon rossz). Még csak köze sincs annak a régen fellelhető fajtának ami olyan pici műanyag üvegcsében volt kapható.

Jah és SUGAR FREE ami gondolom jó hír. A másik, meg hogy jóval olcsóbb, mint ugyanennyi cola. Van ahol 39,-Ft (Cora - asszem)
van ahol 45,- (Tesco, Spar, Auchan stb.)

Keresgéltem a csomagolásán (ez most épp a blueberry-nek a zacskója, de nem hiszem, hogy nagy eltérés lenne a többihez képest), hogy mennyi Ch-t tartalmaz, de erre utaló dolog nincs feltűntetve.
De itt vannak a belevalók:
citromsav E330
maltodextrin
természetes aromák
nátrium ciklamát E952 (700mg)
nátrium szaharin (180 mg)
engedélyezett színezőanyagok
C-vitamin (E300)
Energiatartalom: 16 kcal

Próbáljátok ki, víz helyett ez is jobb. Cola helyett meg aztán végképp.

De azért jó lenne tudni, hogy van e benne olyasmi, amit nem ihat az Atkins diétás. Ha valaki tud valamit, írja meg. Köszi.

Iszonyú régen Írtam :(.Sajnos én türelmetlen voltam. 1 hónapig leállt a fogyásom, ráadásul vizsgaidőszak... Szóval felfüggesztettem.Visszajött 5kg. Aztán újra elkezdtem. Mázlim volt, 4 nap alatt lement az 5 kg, de most még megfejeltem a diétát napi 40 perc bicajjal. Így most márc. 20 óta: -12 kg.

Oldalak

Tartalommegosztás

Feliratkozás Feliratkozás a címlapon megjelenített tartalmakra csatornájára