Ha nem csak én vagyok, aki 100 kilónál is nehezebb, akkor szívesen látnám a hozzászólásotokat, véleményeteket erről a diétáról. Úgy gondolom, hogy akinek sikerült magát ilyen súlyra feltornáznia, az már többször is megpróbált lefogyni, de mindig több jön vissza, ha abbahagyja az éppen aktuális diétát. Nekem már elment minden fogyókúrától, csodaszertől a kedvem, kitartásom, de most ez új erőt adott. Eddig kb.négy kilót adtam le 15 napalatt.

fórum: 

hozzászólások

Még én sem tornázok, mert ... sosem bírom magam rávenni! :-( de ecccer csak. Most még megelégszem azzal, hogy leviszem a kutyát és tovább sétálunk, bár ez inkább tényleg sétálás mint gyors sétálás, ahogy azt kéne...
De remélek. Most amúgy is kiakasztott a mérleg reggel. Visszakaptam 1.5 kg-ot tegnap óta... Pedig nincs mikulás "veszély", bár valami vírus kapott el és hasimasi volt 2 napig... Lehet, hogy az akkor kiürült vizet raktározta újra el a szervezetem. Nem tooom.
Szóval köszcsi a bíztatást. Eddig ez az egyetlen diéta, amivel nem éhezem és tuti kajákat eszem és mégis "fogyok" persze most valahogy lassan. De sebaj, evvel az étrenddel kívírom akármeddig. :-))

Sziasztok!

Most egy kis vigasztalásra szorulok :-(((

Ma ráálltam a mérlegre és a multkori 100 helyett nemhogy 99-et mutatott volna, hanem 101-et, amitől rendesen kiborultam, főleg úgy, hogy csak szombaton bűnöztem bánatomban, de egyébként mindent betartottam, még szigorúra is vettem!!!

Lehet, hogy nem kellett volna annyira akarnom a 99-et? De nem adom fel, tudom, hogy sikerülni fog, mert sikerülnie kell!!!

Szííja!
Én is kiakadtam kedden, lehet, hogy taliztál vele itt valahol a fórumok egyikén, mivel 1,5 kg-mal többet mutatott a mérleg, mint előző nap, de aztán rájöttem, hogy megijedt a szervezetem a hasimasim után és vizet gyűjt, de ma reggelre leugrott 0,5 kg. Gondolom eleresztett valamennyit a szervezetem a raktározott vízből. Lehet, hogy nálad is ilyesmi van?
De ne add fel, csináld azt, hogy hetente egyszer állj fel a mérlegre...

Szia!

Köszi a biztatást, nem adom fel! Én is azon gondolkodtam, hogy tegnap elég sok vizet ittam meg és lehet, hogy még nem tudott teljes mértékben kiürülni a szervezetemből! Vagy legalábbis ebben reménykedem!

De a diétát csinálom tovább, és nem adom fel a célt :-)))

Szia Hoxa!
Andi vagyok, és én most léptem be a 100-asok klubjába. Bár "csak" 99 kg a súlyom, de úgy gondolom, ez is elég a klubtagsághoz. Egyébként 14 éves fiam születése után "maradtam így". 78 kg voltam, amikor terhes lettem (183 cm vagyok, úgyhogy ez nem volt olyan rossz), 98, amikor megszültem. De most próbálok rajta változtatni.
Sziasztok. Andi

Szevasztok!!! Igaz, hogy én a 80-as klubba tartozom,de most olyan nehezen megy ez az egész, hogy esküszöm 100-asnak érzem.De Hoxa-va értek egyet tuti, hogy eléritek a kevesebb klubot is. A kezdősúlyom 94,5 volt, de ekkorra már ment le 1-2 kiló.Ugyanis nyaralásból úgy jöttem haza, mint akit felfújtak úgy meg voltam hízna, tuti, hogy elértem akkor a 96-98-at.Úgyhogy kitartás mindannyiunknak!!!

Sziasztok!

Nagy szívfájdalommal, de hihetetlenül boldogan itthagyom ezt a klubbot :-))))))))))))))))))))))

Immár 97,6 kg vagyok!!!!!!!!!!!!!!! A büvös határt átléptem és remélem soha sem kerülök vissza!

Mindenkinek sok sikert és kitartást :-))))))))))))))))

Shephard

Sziasztok!
Nézegettem, és találtam ezt a topikot. Szóval _még_ írok ide... Kb. 3 hónapja kezdtem, akkor bevallottan és dokumentáltan 115 voltam. Most 102. Az eleje elég drasztikusan indult, szaladtak a kilók lefele. Most megállt a dolog, de nem izgulok. Ami zavaró: hamar leestek rólam a nadrágjaim. Ami jó, megint vannak ingeim!!!! Működik. Nem kis inspiráció volt ez a honlap. Főleg az alapvető dolgok terén.

Kedves Casaba!
Gratulálok! Főként a leeső nadrágokhoz (amit magamon is tapasztalok), meg az ingekhez :)))
Jó tudni, hogy a pasik is boldogok a ruhatár bővülés miatt, nem csak a nők.
Örülök, hogy ebben némiképp inspirációt jelentett a honlap is. :)
Hoxa

Irda!

Hát ez nagyszerű! Annyira gratulálok! :-))) Én 121,9-ről indultam, most 108,9 kg vagyok, ez még csak 13 kg minusz, de nem adom fel, mert ahogy ezek lementek a többi is le fog menni!

Mindenkinek sok kitartást és jókedvet! :-))

Li

Hi all!

Nem tüntem el, csak iskolakezdés....

Viszont egyhónapi Atkins 2 után visszakapcsolok a1-be, mert megint találtam vagy 15 kilót feleslegben :)
remélem egy hónap alatt lemegy. A hó végére valahol 120-125 közt szeretnék lenni! És ha minden terv szerint megy még idén kilépek a 100-as klubból!

Sziasztok!

Sok sikert mindenkinek. Jó csöndes ez a klubb, bár nem hiszem, hogy csak páran vagyunk 100 fölött.

Igaz a jó hír, hogy én már nem sokáig 6,5 kiló erejéig tanyázom itt és aztán röppenek! :-))) Mármint ki a 100-asok klubbjából. Remélem ezt ledobom egy hónap alatt vagy 1,5 hónap alatt :-)))

Sziasztok sorstársaim! Most vagyok itt először, és örülök, hogy rátok találtam. Ahogy olvasgattam a bejegyzéseket, úgy látom, sokan az Atkins diétát folytatjátok. Engem is nagyon érdekelne, de eddig még nem találtam róla semmi érdemlegeset, azt sem tudom, hol tudnék hozzájutni a leírásához, vagy a könyvhöz, vagy akármihez ezzel kapcsolatban. Kérlek benneteket, segítsetek! Most kezdenék neki a fogyinak. 165 cm vagyok és 105 kg, nagyon le szeretnék fogyni legalább 20 kg-ot, de ha megy, akkor 30-at is. Várom a tippeket, és örülök, hogy itt lehetek köztetek! (bár remélem, hogy nem sokáig leszek klubtag! :-)

Szia Ági!

:-)))) Jó, hogy így gondolod, hogy elkezded! :-)))
Szerintem könyvesboltban ugorj rá a piros - kék Atkins könyvre. Ha nem találod, akkor kérdezd meg az eladót.
De itt a honlapon is találsz infókat nagy vonalakban! :-)))

Ha ügyes vagy és a szervezeted is úgy akarja, akkor kb 2 hónapig leszel klubbtag itt! :-)))

Sok sikert!!

Linda

Szia! Köszi a biztatást!!! :-) Mindenképpen megnézem a könyvet, szóval piros-kék... :-) Miért, többféle van? (ez most lehet hogy buta kérdés volt). Ha megvan, jelentkezem! Biztos hogy lesznek még kérdéseim, teljsen kezdő vagyok fogyi téren. Nagyon jól hangzik a 2 hónap!!! Akkor karácsonyra már talán el is tudom érni a célomat! :-)

Szió!

Igen több könyve van, de ebben van a lényeg! :-)))
Sárga zöld = receptek és van még egy féle-fajta, ugyan megvettem, de még nem jutottam odáig, hogy elolvassam, talán zöld-kék (asszem ez a szín konbinációja).
:-)))) Sok sikert!

Kérdezz bátran a fótumokon, mindennek van helye :-)))) A csajszik nagyon jó fejek és szívesen segítenek! :-)))

Oldalak

Tartalommegosztás

Feliratkozás Feliratkozás a címlapon megjelenített tartalmakra csatornájára