Ha nem csak én vagyok, aki 100 kilónál is nehezebb, akkor szívesen látnám a hozzászólásotokat, véleményeteket erről a diétáról. Úgy gondolom, hogy akinek sikerült magát ilyen súlyra feltornáznia, az már többször is megpróbált lefogyni, de mindig több jön vissza, ha abbahagyja az éppen aktuális diétát. Nekem már elment minden fogyókúrától, csodaszertől a kedvem, kitartásom, de most ez új erőt adott. Eddig kb.négy kilót adtam le 15 napalatt.

fórum: 

hozzászólások

Sziasztok! Olvastalak ma benneteket!Szimpatikus oldalatok ma 111 kg-al többet nyom!Igaz 6 napja még 114 volt!Szóval a tejtermékek nem ajánlottak? Én sajtot, tejfölt, túrót eszem. ha ezt is elhagyom, csak a hús és a zöldség marad.Ez a lényeg? Legyen jó idő!

Köszi a bítatást. Sajna ma újra kezdtem az egészet, mert tegnap este már olyan kínzó fejfájásom volt, hogy nem bírtam és ettem egy kis száraz sütit és ittam rá metros almalevet. Szörnyű bűntudatom volt, de a fejfájásom elmúlt.
Ma újra kezdek mindent, de úgy látom, hogy kávé nélkül nem fog menni, mert szerintem annak hiánya miatt fáj a fejem. Mi legyen? Igyak vagy ne? Mondjatok valami okosat!

Szia NLaci!
Szerintem nyugodtan ihatsz kávét - édesítővel.
Én - ezért meg fogtok kövezni:) - 1 cukorral iszom, mert ezzel elejét tudom venni a cukoringadozás miatti ájulásnak, ami nálam fogyó nélkül is előfordul, de ezen kívül igyekszem mindent tartani. Eddig bevált, bár még csak ez a 6. napom, 1,5 kiló lement rólam. Ez a többiek eredményéhez képest lassú, de így is elégedett vagyok.

Először is köszöntök mindenkit, remélem engem is befogadtok a klubba. Az elvárásoknak ( mármint a súly), sajnos megfelelek, de remek kis csapat van itt. Hétfőn kezdtem az 5. hetet, eddig -8 kg. Én is kávézok, mégpedig reggel egy hosszúkávét kávétejszínnel. A cukor nem gond, mert mindent anélkül iszom. Délelőtt általábn valamilyen - nem fekete -tea, csalán, csipkebogyó, zöldtea minimum 1/2 liter, délután pedig egy kis koffeinmenetes kávé az illúzió kedvéért.

Sziasztok!
Most vagyok eloször itt, mert ma rádöbbentem, hogy mostmár tovább nem mehet. 29 éves és 113 kg vagyok. Még nem tudom, hogy pontosan mibol áll az atkins, kérlek titeket, segítsetek. Az jó, ha nem eszem pékárut, cukrozott bármit, vagy számolgatni is kell? Mert azt soha nem tudom követni. Nagyon jó, hogy van ez a fórum. Adjatok ötleteket. Elore is köszönöm. Lány

Szia!
Először is olvasd el "Első fázist", mait HOXA feltett. A kalóriákat itt nem kell számolni, mert ha nem csak zsíros kolbászból és szalonnából áll az étrended, a napi bevitel így is 1000-1300 kcla-t nem haladhatja meg normális étkezés mellett. A Ch-t figyeld , nem lehet több az elején napi 20 g-nál. Én ezt még nem tudtam elérni , a maximumom is úgy 10-15 között volt, de akkor nagyon belehúztam a zöldségekkel . Jó CH számító lapok a "fogyinfo", a www.kcal, vagy a "hazipatika", de a body.builder is használható. És mindenek felett olvasd szorgalmasan a fórumokat, mert jó!

Hallgattam, dolgoztam és fogyóztam közben.13 napja csinálom. Először nem mindent sikerült pontosan követnem, mert nem tudtam mindent a fogyókúráról. Híztam egy kilót. egy hete azonban semmi hiba nem lehet, de csak a felszedett egyet meg talán még egyet adtam le. Tornázni nem nagyon tudok a beteg izületeim miatt. Adjatok tanácsot, mivel gyorsíthatnám a folyamatot. Puszi mindenkinek.

Sziasztok!
Ma vagyok itt először.Remélem veletek könnyebb lesz.
Márc. 1-én kezdtem el fogyozni.Szégyen, de 115 kg-ról.Ma ápr. 26-án 100kg-nál áll meg a mérleg nyelve.Sajnos két hete nem akar elmozdulni.
Mától az Atkins diétával szeretném folytatni.Sikerülnie kell, annyi embernek sikerült, miért pont nekem ne sikerülne.
Vissza olvastam a hozzászólásaitokat és segítsetek, milyen Cróm szedése javasolt?
Köszönöm.
Mindenkinek kitartást!

mindnekinek uzenem nem szedek semmit es csak atkins. molntak a tanum hogy meg bunozok is mert elkuldtem az ebedem felet neki. mar csak 15 van hatra es akkor szep fess pasi leszek. igaz igy is szep vagyok. meg a nosuleshez is megjott a kedvem. marcsak masfel honap addig is. :)))))
de kivanok mindenkinek sikert es kitartast addig is majd lelkesitek ha kell mindenkit amig le nem hurrognak hogy butaskodunk a topikban.

Sziasztok!
Egy hete találtam rá erre az oldalra, és nagyon csábítóak a kilátások. Közben sajna elromlott a gépem, és egyedül nem mertem belevágni ebbe a kúrába.
Most, hogy ismét tudlak olvasni Benneteket, szeretnék közétek tartozni. Még nem kezdtem el semmit, a súlyom ruhástól 100 kg, anélkül "csak" 99. Van egy 28 hónapos kisfiam, aki még mindig szopizik. Azt olvastam, hogy nem javasolt szoptatás közben atkinsozni, de mivel az én bébim csak az alváshoz használja a cicit, gondolom, nem ártok neki, ha elkezdem.
Egyébként 36 éves leszek, és szeretném, ha befogadnátok. Olvasgatlak Benneteket, remélem, kapok pár bátorító szót, megfogjátok a kezem, ha elgyengülnék.
Befejezem, mert túl hosszú lettem. Sziasztok!

Sziasztok, 27 éves, 170 cm-es lány vagyok, és 120 kg. Most találtam rá erre az oldalra, és habzsolom az infókat. Nagyon szeretnék lefogyni, de teljesen szkeptikus vagyok az eddig kipróbált kb. 50 féle diéta közül sosem jött be egyik sem. Sajnos nem vagyok egy húsrajongó, csak a halat imádom, az édességeknek viszont nagyon nehezen tudok ellenállni. De mivel látom, hogy mennyien vagytok itt, milyen nagy az összetartás, és hogy biztatjátok egymást, úgy döntöttem, elmegyek ma a könyvesboltba, és megveszem az Atkins könyvet...és holnaptól elkezdem.:)
Mostanában nem írtok eredményeket, Dóri, te hogy állsz?

Szia ANAMI!
Bár nem engem szólítottál, de szívesen megosztom tapasztalataimat Veld.
Én a 8. hetet kezdtem tegnap és -10 kg-nál tartok. Nekem a 6. és 7. héten összesen 0,5 kg ment le, vagyis kvázi stagnálok, de nem csinálok belőle nagy ügyet. Vannak "apró" vétkek, ami nem tiltott, csak én egy kicsit néha keverem az 1. és második fázist bár alapvetően az 1.-ben tartózkodom. Én sem vagyok húsevő , jobban szeretem a zöldségeket- amit nem vagyok hajlandó kiiktatni -, de változatosan eszem és nem vagyok éhes. És ami fő, NEM SZENVEDEK. Ebbe még a vendéglői ebéd lehetősége is belefér. Sok sikert és kitartást. Kérdezz és biztos vagyok benne, hogy mindannyian szívesen segítünk.

Oldalak

Tartalommegosztás

Feliratkozás Feliratkozás a címlapon megjelenített tartalmakra csatornájára