Ha nem csak én vagyok, aki 100 kilónál is nehezebb, akkor szívesen látnám a hozzászólásotokat, véleményeteket erről a diétáról. Úgy gondolom, hogy akinek sikerült magát ilyen súlyra feltornáznia, az már többször is megpróbált lefogyni, de mindig több jön vissza, ha abbahagyja az éppen aktuális diétát. Nekem már elment minden fogyókúrától, csodaszertől a kedvem, kitartásom, de most ez új erőt adott. Eddig kb.négy kilót adtam le 15 napalatt.

fórum: 

hozzászólások

Szia!

Én egy elég drága készítményt szedek,ebben 90 darab van,ami ha 3x1-et szedek belöle,pont egy havi adag.Ez 15.000 körül van(ez nem csak króm,hanem mindenféle ez+az is van benne).Ám én azt javasolnám,hogy menj be a patikákba,vagy a drogériákba és az aranymozsaras bio készítményeket keresd meg,az szerintem még a fele ár sincs,mint amit én szedek és állítólag nagyon szuper készítmények,de ha van valami amit ajánlanak a patikusok,és szintén szerves króm,de olcsóbb..akkor érdemes kipróbálni.Nekem ez a szer rettenetesen megkönnyíti a fogyit,s miért ne használnánk segítséget,ha ez még természetes is és nem olyan himi-humi csodaszer?

Gratulálok az önfegyelmedhez,csak kitartás,mert magadért teszed.A nagy súly leolvadására én nem tudok választ adni,mert nekem nem ekkora a gondom,de hidd el a kevesebb sem kevés,ugyanúgy szenvedés.A kisebb súlyra annyi az infóm,hogy lassan megy le,de folyamatosan.De ne akard,hogy amit több éven keresztül szedtél fel,az 2 hónapon belül lecsússzon.
Ha már nem iszogatod azt a vacak löttyöt(teljesen ellene vagyok az ilyen borzalmas mü innivalóknak)az már egy hatalmas lépés az egészségedért.
Szóval:hajrá:)))

Üdv

Szia Valika !

Ma mértem a súlyom és 171kg-ról 168kg-on állok most 6 nap után

Érdekes, hogy mióta nem eszem szénhidrátot, azóta nem is kívánok és semmilyen erőfeszítésbe nem kerül, hogy ne egyek. Azt hiszem cukor illetve szénhidrát függőségem volt van.

Persze nem azt mondom, hogy nemtudnék bármit megenni, de nincs ellenálhatatlan vágy, hogy megegyem.

Napi 3 liter folyadékot iszom (csapvíz, tea citrompótlóval és süssinával).

Rájöttem, hogy szénsavasat sem szabad innom. Valamelyik nap ittam szénsavas ásványvizet, és akkor már voltak éséges pillantaim.

Azt hallottam, hogy a szénsavasitalok (az ásványvíz is) túl sok CO2-vé alakul át, és mivel az anyagcseréhez O2-re van szükésg, ezért a szénsavas italok gátolják az anyagcserét és fáradékonnyá is tesznek. Köszönöm az információkat. Nem sok a 15.000 Ft. Mi a neve a készítménynek ?

Köszönöm a gyors információkat.

Szia

Nyúl

Szia!

Most olvasgattam a soraidat! Ha unod a citromos/ízesített izét, nyugodtan ihatsz FIZZI SZÖRPIT, szénhidrátmentes szörp. Tescoban lehet kapni a szörpök között akad néhány féle.
Hosszúkás, négyszögletes üvegben van. Nekem nagyon bevált. Ebből sokkal szívesebben iszom meg 3 litert, mint csapvízből vagy ásványvízből! Fini nagyon! :-)

A héten szeretnék csomagolni, s jövö hét elején elbúcsúzni ettöl a topiktól, mert nem fogok megfelelni - remélem - a követelményeknek. Szóval 6 hét alatt lement 8 kiló, így most 102 vagyok, s ezen a héten biztosan 100-ig, vagy az alá "lemegyek". Az elmúlt héten lement 3 kg. Nagyon meg vagyok elégedve magammal, az eredménnyel.
Nagy figyelemmel vagyok Nyúl iránt: szép a teljesítményed, s az akarateröd is. Biztosan sikerülni fog, lassan ezek az új étkezési szokásaid természetessé válnak. A tablettát illetöen: én a centrumot szedem, amiben szintén ott van minden fontos vitamin és nyomelem (köztük a króm) is. Az ára sem olyan eget rengetö, olyan 3 - 4 ezer forint.

Szió, igazad van, tényleg lassabban kell leadni, mert a lógó bőr legalább olyan ronda, mit a domborodó háj.
Egyébként nem ment le a 2 kg., maradtam annyi, amennyi voltam múlt héten. A mérleg sem megbízható, csak nagyjából, úgy +- 1kg.
Eddigi eredmény pontosan átlagban heti 1 kg.
Marad az eredeti terv, március végén 100 alatt!

Sziasztok,
én még sokáig ebben a klubban leszek :((
130 kg-ról indultam jan. 10-én ; most 122-nél tartok. Igaz a 90 naposat csinálom, de már ezzel az eredménnyel is nagyon elégedett vagyok.

Mindenkinek sok sikert - magamnak is kitartást. (a 90 naposban az a jó, hogy egy kis süti 4 naponta belefér) :))))

Szióka!

Ha nekem sikerült akkor Neked is fog!!! Igaz itt toporgok a 96 és 98 között lázasan már 3 hónapja, de nem adom fel!
Naná, hogy sikerül, csak kitartás. Frászt! Nem is kell akkora akaraterő és kitartás hozzá. Annyi, hogy amit nem lehet, annak a közelébe sem szabad menni! Ugye?! :-)))))))

Cupp mindnyájatoknak! További sok sikert és higyjétek el sikerülni fog, csak nem feladni és nem elkapkondi semmit! :-)

Nem állok minden nap a mérlegre, azóta mintha jobban fogynék. Legalábbis nem idegesít, hogy egyik nap 106 kg vagyok, a következő nap 108.
A harmadik hét végén járok, 4-5 kg az eredmény. Az elején én is azt hittem, hogy csak a víz ment ki a szervezetemből, amiben azért van igazság is, de már nem szorít annyira a nadrágom, le tudok hajolni a cípőmet bekötni, stb. Lassan-lassan, de kúsznak le a grammok, dekák.

Sziasztok!

Szeretnék belépni a klubba! Természetesen inkább ki. :o)
Én 110 kg felett vagyok még és 172 cm. Januártól kezdtem fogyózni. Le is ment 10 kg. Ebböl a nagyja a karácsonyi következmény volt.
Nem bántom azokat, akik 2-3 kg felesleggel küzködnek, de az egy másik történet. Nem kéne azért lelépni 100 kg-nál. Akkor is van még elég sok felesleg, és nem könnyebb, mint 100 fölött.
Mit gondoltok? Ti maradtok?
Flower

Hát, én maradok még egy darabig, SAJNOS!
Nem megy ez olyan gyorsan, bár nem is szabad, a bőr miatt!
Nem akarom, hogy úgy nézzek ki, mint egy Shar-pei!
:)

De azért jó lenne már kilépni ebből a klubból, vagy csak külső szemlélőként irogatni azoknak, akik most kezdik!
De gondolom ti is így vagytok ezzel!
:)

Sokszor kérdem magam, vajon alóban sikerülni fog?

Most látom, hogy a tegnapi bejegyzésem valahogy elszállt, nem jelent itt meg.
Pedig történelmi pillanatot örökítettem meg, mint saját krónikásom: tegnap reggel, hirtelen "felindulásból" a szokásostól eltérően megmértem magam, s ez a kedves, okos kis mérleg 99 kg-ot mutatott! Tehát korábban teljesítettem a kitűzött célt, sikerült lemenem 100 alá, kerek egy azaz 1 kilóval. Csaknem pontosan 2 hónappal a kezdés után lement 11 kg. Ez nagyon szép eredmény. Már a nadrág is lazább rajtam, végre fel tudtam venni a farmer ingemet, s betűrve a nadrágba, továbbra is lazának éreztem a derekamat, jó érzés volt benne. Jobban szeretem, mint a trikókat. Hó végén már megpróbálkozom a farmer nadrággal is,.

Gratulálok! A 11 kg nagyon szép eredmény ! Hála az égnek nekem csak pár kilótól kell megszabadulnom. Erre mindig figyelek, mert tudom, hogy 10-20 kilókat nem tudok olyan gyorsan leadni. Ha eléred a kívánt súlyodat, neked is javasolom, hogy már 2-3 kg súlytöbbletnél próbáld megfékezni magad. Egyébként hány kg a célod? Lehet, hogy már leírtad, de annyi információ kering a fejemben, hogy nem emlékszem, hogy olvastam-e.

Szia wolfi, a kitűzött célom 70 kg, ez megfelel a 172-es magasságomhoz. Tehát összesen 40 kg. a leadandó. Már "csak" 29 van hátra.
Lassan akarom leadni, nem szeretném, ha lógna a bőröm, mert az is ronda látvány,nemcsak a hájas test.

Hát ez igen szép eredmény!
Gratulálok hozzá, és sok sok kitartást neked!
És persze mindnkinek!
Én egyenlőre nem merek ráállni a mérlegre!
Február 2-án kezdtem az Atkinset, 4 hét alatt lement 7 kg, (a 30 fölösből), aztán összejött minden, és bűnöztem, de nem durván , és máris visszapattant 2 kg.
Azóta, kitartóan csinálom újra, de nem merek mérni!
:)
Majd talán most hétvégén!

Sziasztok!

Már magában hösiesség az Atkins betartása.Én olyan ideges vagyok, ha elhagyom a szénhidrátot, hogy nem lehet elviselni. Igazából én is nemsokára elhagyom a 100 kg-t. De én nem érzem stabilnak. Én is csökkentem a szénhidrátot, de édesítöszert használok, teát és kávét iszok. Ti teljesen betartjátok? Mivel fogyóztok?
Pusza, Flower

Szia RedFlower!

Azért vagy ideges, mert ez az egiyk tünete a ch elvonásnak. Nem tart sokáig, pár nap (nekem 3 helyett 5), de amit beindul a ketózis, akkor megszűnik. Addig egyél Nervenpflege tablettát (DMben kapható, olyan lapos kerek fehér dobozban, és lábszagú, de használ).
Én is iszok kávét, bár teát csak ritkán.

Li

Szia Fawkesgirl!

Nekem nagyon drasztikus az Atkins. Szoktam kávézni, teázni, és a megszokott édesítömet szeretem használni. Húson nem tudok élni. Gyümölcsöt is szoktam enni. Nagyjából az update-et tartom be, mert az nem preferálja a húst és változatos.
Tornázok és így is megy le centi. A kilókat nem nézem, az ingadozó. Szerintem a 90 kiló körüli súly is olyan nehéz, mint a 100 fölötti. Ezért kértem, hogy maradjatok. Mert még pl. 95 kilósan is akkora a felesleg, hogy más a problémánk, mint aki 2-5 kg-t akar fogyni, vagyis esztétikai fogyást szeretne.
pusza, Flower

Szia RedFlower!

Nekem bejött az Atkins, csak az nem volt bekalkulálva, hogy el kell kezdenem béta blokkolót enni, mert stresszes az életem és ugrál a vérnyomsáom. Na szóval nem akartam végleg elhagyni a 100-asok klubját, csak a kilókat! :-)
Igen feleslegem még van bőven, de már nem tűnik akkorának... Ugye 122 kg az még több, és most már 97 kg, azért máris könnyebb az élet. Idén szeptemberig tervezem az ujjabb 20-25 leadását, remélem összejön :-) Dehát miért ne jönne :-))))

De különben változó, hogy kinek milyen diéta jön be. Úgyhogy én sem tartom be vér komolyan már az Atkinst. Muszály lazítani néha. Éppen lazítok :-))) Aztán ha úgy érzem, akkor megint szigorítani fogok, tehát nem görcsölök azon, hogy most éppen stagnál a dolog.

Nah, csak itt szövegelek. Azért pusszantás!

Li

Szia Fawkesgirl!

Nagyon szép eredmény, amit írtál. Én is ilyesmi súlyról indultam januárban. Most még hivatalos klubbtag vagyok, de remélem, nem sokáig. Örülök, hogy sokat írtál. Kacérkodok az Atkinssel, de addig jutottam el, hogy csökkentettem a szénhidrátot.
Te mennyi idö alatt fogytál le a mostani súlyodra?
Pusza, Flower

Szia RedFlower! :-)

2004.06.04-2004.12.23. ez idő alatt :-)
Azóta stagnálok. Most fogok valami vér keményen belehúzni, mert halálra bosszant!

Csak lassan és megfontoltan tessék fogyni! Heti max 1 kg!!! Óvatosban! :-)

Ha kérdés van, szívesen segítek, mint régi motoros :-))

Pusza
Linda

Szia Girl!

Nekem a nagy súlyból talán könnyebben lement. Nem csináltam drasztikusan, de az ünnepek alatti kajálás után egy szolidabb diéta is hatásos volt.
Kicsit megrettent az Atkins, mert tegnap megnéztem, hogy egy Cerbona szeletben van annyi CH, amit egy napra engedélyeznek. Meg én gyümölcsevö vagyok, meg 0 %-os gyümölcsjoghurtot eszem, ha megéhezek.
Nem tudom, hogy hosszú távon kibírnám-e.De meggyözhetö vagyok. És nem véletlenül ragadtam le ezen a honlapon.
pusza, Flower

Sziasztok 100-asok!
Én ugyan alatti vagyok, de a télen én is bűnöztem, és a télen rámragadt 5 kiló. De nem is kiló fontos, hanem a centiméter, mert a körméretem megnőtt, tehát ha kilóra nem is fogytok de a centiméterek apadnak, az a nagyon jó dolog. Egy kis megingás mindenkinél van, de ha szépen visszatalál az ember, akkor tudja befolyásolni saját magát!

Erőt és kitartást mindenkinek!!! Teri

Sziasztok!
Visszaóvakodtam...
Egy év alatt visszajött amit nagy elánnal lenyomtam. Most megint kezdem. Az a helyzet, hogy egy pékségben dolgozom és amíg fogyiztam szilárdan álltam a talpamon, de mikor már vigéckedtem, mindíg lecsúszott valami finom. Hát így jöttem vissza Hozzátok. 108 (csoda, hogy nem lukadt ki a monitor ezen a helyen itt). Majd együtt megint sikerül, remélem! Cél a 80!

Sziasztok! Könyörgöm engedjetek be! Én ugyan csak 92 kg vagyok, de a 158-as magasságomhoz! Bajban vagyok! Már 10 napja csinálom az Atkinst és egy kiló ment le, még rögtön az elején. Azóta semmi!!! Szigoruan nem eszem CH-t, még talán a megengedett 20 gr-ot sem! Mit tegyek? SOS!

Én ugyan nem vagyok öreg róka, de nehogy feladd!
Lassan indul be!
Mindenkinél más!
Ha valóban betartasz mindent , egyszerüen fogynod kell!
Olyan nincs, hogy nem!
Csak gondolj bele!
És ah még sportolsz is!

Ne naponta méreckedj, elég egy két hetente!
És ha gondolod, mérd le magad centivel, vagy hogy hívják!
Akkor látszik igazás, hogy fogysz!
Lehet egy kg. sem megy le, de mondjuk 2 cm minusz derékban!
Nekem volt ilyen!
Sport mellett alakul a tested, és hát ugye az izom nehezebb, mint a háj!
:)

Kitartás!

Sziasztok!

Végigolvastam a topic-ot. Sajnos én vagyok itt a legnagyobb súlyú. 179 kg-ról indultam majd két hónapja, most vagyok 162 kg. De volt már olyan, hogy több, mint 5o kg-ot sikerült leadnom, de jórésze visszament, amikor elengedtem magam. Tehát ismét felül kell vizsgálnom a módszereimet.

Saját egyéni dolgokkal fogyózom, illetve nem fogyózom, hanem életmódot akarok váltani, teljesen új szokásokat kialakítani. Az evés minőségével a csokit leszámítva nem volt gond, talán a mennyiséggel. Nem ettem eddig sem fehér lisztet, fehér cukrot, sót alig, stb. Sem zsír,,,,,, most már lassan olajat sem használok, csak, ami az ételekben van. Először pszichésen állok neki, hogy meglegyen a motiváció. Norbi módszerében vannak szimpatikus dolgok, vagyis du-tól nagyon vigyázok, mit eszem. Ez szerintem jó módszer. Reggel lakom jól egyedül csak, kb. lo óráig bármit eszek szinte, ami éppen jól esik. A többit meglátjuk. Így nem érzem magam kizárva semmiből. De csak reggel!!!
Üdvözlet mindenkinek és jó súly-ledobálást!

Szia!

Szerintem ami használ az ember önuralmának, az a szabályok betartása. Ezalatt azt értem, hogy nekem akkor sikerült lefogynom 12 év próbálkozás után, mikor megértettem az egyik fogyókúra lényegét és heti étrend volt megadva. Így pontosan tudtam, mit ehetek és mit nem és hányszor.
Ezt azért írom, mert Norbi jó, de azt mondja, ha fogyni akarsz, 1-es kódú ételt egyél egész nap és ritkán 2-est. Ez olyan tág fogalom, hogy belekavarodsz, nem tudod követni.
Szerintem olyan fogyókúrát válassz, amivel szintén nem kínzod magad és átlátod, mert csak tudatosan lehet lefogyni.

Üdv, g

Dóri! Köszi a hozzászólásodat. Azt hiszem, mi egyszerre kezdtük. Én 108-ról, de már csak 103 vagyok. A mérleggel én is mindig megjárom, de olyan nehéz megállni, hogy ráálljak. Lassan fogyok, mert néha túleszem magam. A legnagyobb problémám a mozgás, mert nem tudok mindennap annyit sétálni amennyit kéne. Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Kitartást mindenkinek!

Szia Oti! Én nem tudom, hogy túleszem magam vagy sem. az biztos, hogy a mennyiségeket nem szoktam figyelni. Azt figyelem, hogy olyat egyek, amiben nincs, vagy csak nagyon kevés szénhidrát van. Most próbálok a mennyiségen is szorítani, hátha-hátha... Rengetegszer fogyókúráztam már, szerintem a szervezet megtanul ellenállni ezeknek, ezért nem vagyok elkeseredve. Azt is tudom, ha nem adom fel, akkor el fogok mozdulni erről a 104 kg-os holtpontról. A következő a 100 lesz, tudom. Ez a legnehezebb, azután könnyebben mennek a dolgok, utána a 90 kg szintén egy vízválasztó. Tavaly karácsonykor már 87-88 kg voltam és akkor elkezdtem zabálni, arra gondoltam, hogy nem érdekes, karácsony után majd újból keveset eszek. Na, hát ez nem jött be.

Sziasztok!
Én már szerencsére "csak" 92 kg vagyok, de 100-ról indultam 8 héttel ezelőtt. Mindenkinek kitartás, MENNI FOG!!! Nekem 7 nap alatt ment le 5 kg, aztán hetekig megállt, és újra elindult. Múlt héten szülinap, kis torta, süti stb, de szerencsére nem jött vissza semmi, viszont le sem ment. Nem baj, tegnap újra kezdtem a 20 gr-os első szakaszt. SZÓVAL KITARTÁS, SZORÍTOK MINDENKINEK. IRJATOK!

Csajok! Figyeljetek oda a B vitamin pótlására! Gondolom ti is sok kenyeret ettetek régen, így szervezetetek ebből nyerte ki a B vitamint. Most a 4. héten kaptam egy ideggyulladást, amitől zsibbadnak a lábaim. Semmi komoly szerencsére, de most nyomják belém a B vitaminos injekciókat. Ráadásul a doki kaján vigyorral megjegyezte, hogy ettől hízni fogok. Összeomlottam.
Azóta STOP korpás kekszet reggelizem. De hogy jó e, nem tudom.

Oldalak

Tartalommegosztás

Feliratkozás Feliratkozás a címlapon megjelenített tartalmakra csatornájára